Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Mikroskopy >

YaXun YX-AK10 7 - 45x

YaXun YX-AK10 7 - 45x

Cena produktu YaXun YX-AK10 7 - 45x není známa.

 

Popis produktu YaXun YX-AK10 7 - 45x: Binokulární (stereoskopický) mikroskop Yaxun YX-AK10 je profesionální stereoskopický mikroskop s otočnou 360° hlavou, plynule nastavitelným zvětšením 7x - 45x a výškově nastavitelnou hlavou, pro p... > více informací


YaXun YX-AK10 7 - 45x - popis

nahoru

Binokulární (stereoskopický) mikroskop Yaxun YX-AK10 je profesionální stereoskopický mikroskop s otočnou 360° hlavou, plynule nastavitelným zvětšením 7x - 45x a výškově nastavitelnou hlavou, pro pozorování větších předmětů. Výsledné zvětšení se skládá z okulárů WF10X s pevným zvětšením 10x a plynule nastavitelným objektivem - od 0.7x do 4.5x, tedy 7 - 45x. Díky rozsáhlé ploché základně mikroskopu se tento mikroskop hodí pro práci s elektronikou a to především k přímému pájení SMD součástek pod mikroskopem, dále k inspekci desek plošných spojů a jejích komponent (SMD, BGA součástky, vizuální kontrola cest, apod). Mikroskop je vybaven kroužkem pro upevnění osvětlení na objektiv, na které se připojuje kruhová zářivková lampa, která je rovněž součástí mikroskopu. Díky výškově nastavitelnému uchycení hlavy mikroskopu lze zkoumat i rozměrné předměty vysoké až 16cm, kdy při maximálním zvětšení je prostor mezi zkoumaným předmětem a objektivem 7cm, což umožnuje práci se zkoumaným předmětem.

Samozřejmostí je systém zaostřování i dioptrická korekce (v obou okulárech). Jako základna pro umístění zkoumaného předmětu je nepropustné akrylátové sklo, které je z jedné strany bílé a z druhé černé, pro větší kontrast pozorovaných objektů. Součástí balení je obal k ochraně mikroskopu proti prachu.

Krom práce s elektronikou je tento mikroskop vhodný především k inspekci povrchů materiálu a jejich kvality, koroze a celkově k defektoskopii, k měření velikosti mikroskopických materiálů, ke zkoumání kvality optických čoček a prizmy, k rozpoznání padělků bankovek a ke šperkařství. Binokulární mikroskop AK10 je vhodný ke školní výuce a najde uplatnění i v zoologii, botanii, entomologii, histologii, mineralogii, archeologii, geologii a dermatologii.

Stereoskopický mikroskop Yaxun YX-AK10 je vyroben z kvalitní tlustostěnné slitiny s povrchovou úpravou komaxit, která tvoří robustní zázemí pro pohodlnou práci. Světlo mikroskopu je napájeno ze sítě - 230V. Díky použití standardního Ø30mm konektoru na okuláry je možné je zaměnit například za okuláry s větším zvětšením (např. WF20X - tedy zvětšení až 4.5 x 20) nebo lze použít USB digitální kamerový snímač, který umožní pozorování objektu přímo na monitoru.

Technické parametry:

typ mikroskopu: binokulární

rozměry základové desky mikroskopu: 254x198x26mm

průměr prosvětleného pozorovacího pole: 95mm

objektiv: plynule nastavitelné zvětšení 0.7x - 4.5x

okulár: 2xWF10X (10x)

celkové zvětšení: 7 - 45x plynule nastavitelné (0.7 - 4.5 x 10)

osvětlení: na objektivu (kruhová zářivka)

dioptrická korekce: ano (na obou okulárech)

objímka pro kameru: ne (možnost vložit místo okuláru USB kameru)

napájení: 230V/50Hz

Výrobce Yaxun

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu YaXun YX-AK10 7 - 45x užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kamery do auta nebo Akumulátory k videokamerám, Klasické fotoaparáty, Dokovací stanice pro iPod a telefony.

Nejlevnější YaXun YX-AK10 7 - 45x akční ceny - Levné YaXun YX-AK10 7 - 45x

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější YaXun YX-AK10 7 - 45x stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější YaXun YX-AK10 7 - 45x najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Mikroskopy.